تحصیلات بین المللی آنلاین و فعالیت های عام المنفعه تعریف شما بعنوان یک مربی، از موضوعی آموزشی

از دانشگاه بین المللی محبوب خود بیاموزید و تجربه آموزشی خود را بازگو نمائید. تجربه ای نو از تدریس 🙂

چنانچه علاقمندید که تجارب و آموخته خود از تحصیلات بین المللی آنلاین را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، ما شما را تشویق می کنیم و اخذ این انتخاب را به شما تبریک می گوئیم. چنانچه به زبان انگلیسی مسلط هستید و می توانید در دوره های آموزشی بین المللی شرکت کنید، این طرح مخصوص شماست. در ادامه به جزئیات این برنامه می پردازیم.
چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟ تدریس در آموزشگاه اپلای پدیا

تجربه ای نو و شگرف از حرفه محبوب تدریس و آموزگاری

با اپلای پدیا شما می توانید در سطح حرفه ای تدریس کنید. تنها اطلاعات و برداشت های متفکرانه خود از دوره های آموزشی بین المللی را به اشتراک بگذارید.

برای تبدیل شدن به یک معلم ثبت نام کنید

برای تکمیل این فرم باید

زمان بندی مناسب و انتخاب محتوای آموزشی متناسب با هدف آموزش، یکی از مهمترین پارامترها در برگذاری یک دوره ی آموزشی آنلاین می باشد. با مشارکت در طرح تدریس نوین و مدرن در آموزشگاه اپلای پدیا، ما این دو آیتم اصلی و تاثیرگذار در موفقیت یک دوره آموزشی آنلاین را برای شما مرتفع نموده ایم. آیتم مهم و تاثیر گذار دیگر ارزشیابی کارا و هدفمند می باشد که این مهم نیز با بکارگیری برترین متودها و استاندارد های ارزیابی با کمک شما و دانشجویان مشارکت کننده در دوره آموزشی آنلاین مرتفع می شود. که مجموعاً هم اینک شما می توانید با آسودگی به تدوین و برگذاری دوره آموزشی آنلاین حرفه ای بپردازید. در ادامه به سربرگ مجاور مراجعه نمائید.
نقش شما در برگذاری دوره آموزشی آنلاین به سبک اپلای پدیا، بسته به تجربه شما در بیان استادانه و مدیریت بخش ها و امتیاز کسب شده از سوی دانشجویان، متفاوت است. بسیاری از علاقمندان در بدو ورود اغلب بعنوان مربی کمک آموزشی فعالیت می کنند. مدرسان در اپلای پدیا خود ابتدا آموزنده هستند و در نهایت سعی می کنند مطالب و محتوای فراگرفته شده را برای دیگر دوستان و علاقمندان بیان کنند. ما باور داریم که فراگیری محتوای آموزشی با هدف تدریس آن محتوا به دیگران، سبک و روش شما را در یادگیری موضوعات و تدریس تحت تاثیر قرار می دهد. تصور کنید منبع اطلاعاتی خودخوانی در اختیار شما قرار گیرد و شما باید محتوای آن منبع را به گونه ای فرا بگیرید که قابلیت و توانایی تدریس و تفهیم آن محتوای آموزشی را به دیگران بدست آورید. بعبارت دیگر، یادگیری با هدف آموزش و تدریس! این وجه تمایز آموزشگاه اپلای پدیاست با دیگر آموزشگاه های آنلاین در سراسر وب. هم اینک به جمع حرفه ای مدرسان و مربیان آموزشی اپلای پدیا بپیوندید. برای ادامه کار ب سربرگ مجاور مراجعه کنید.
چنانچه توضیح و توصیف "یادگیری به قصد آموزش و تدریس" برای شما جذاب بوده و شما تصمیم دارید که با آموزشگاه اپلای پدیا در برگذاری دوره آموزشی آنلاین همکاری و همبخشی کنید لازم است با برنامه ریزی مدیریت شده پیش روید. برای مشارکت در طرح تدریس به سبک اپلای پدیا، لازم است که شما به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید. تا بتوانید در برنامه آموزشی تخصصی و مورد علاقه خود در دانشگاه هدف مشارکت کنید. مطالب و محتوای ارائه شده در آن دورۀ آموزشی را اصولی فراگرفته و برای بازگو نمودن آن مطالب و محتوا، پرزنت خود را آماده سازی نمائید. که لازمه آن دارا بودن کامپیوتر شخصی و یا همراه می باشد. (ویندوز یا مک)؛ ما در آماده سازی آن در حد توان خود بشما کمک همه جانبه خواهیم نمود. اما در نهایت این خود شما هستید که باید در ارائه هدفمند، جامع و به دور از هر نوع سرقت تالیفات ادبی و آکادمیک، محتوای آموزشی خود را آماده کنید و به مخاطبین علاقمند خود عرضه نمائید. در نهایت اینکه؛ فراموش نکنیم که تعلیم و تدریس از فعالیت های عام المنفعه و کمک به ارتقای یک جامعه محسوب می شود. و دنیا عکس العمل رفتارهای ماست. با کمک به دیگران به خود کمک می کنیم. / اپلای پدیا 🙂 برای نام نویسی می توانید فرم مقابل به همراه فرم حمایت از اپلای پدیا را تکمیل نمائید و در قسمت حمایت مورد نظر، همبخشی در تدوین دوره آموزشی آنلاین را انتخاب کنید.